Expedientka zdravotníckeho sortimentu (v čase 16:00 - 20:00, 2-3 dni v týždni)

DANAE VISION s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,5 - 5 EUR/hod.cca 3.8 - 4.00 € netto / hod. podľa daňového zaťaženia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá večerná brigáda popri zamestnaní / štúdiu / materskej dovolenke /opatrovateľstve:
• balenie objednávok
• kontrola nabaleného tovaru
• príprava na expedovanie a odvoz na poštu
• jednoduchá práca s počítačom
• iné pomocné práce
Sortiment je drobný a ľahký, počas celého večera sa však treba rýchlo pohybovať po sklade.

• ponúkame stabilnú prácu vo firme s 27-ročnou tradíciou v rámci výroby a distribúcie očnej optiky
• odborná špecializácia zákazníkov - očných optikov - je zárukou práce s príjemnými ľuďmi na vysokej úrovni
• pre pracovníkov a príslušníkov ich najbližšej rodiny je zabezpečená zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.
• Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
• Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov s vyhovujúcim životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vhodné aj pre študentov VŠ.

Vhodné ako dlhodobá večerná brigáda.

Prácu neodporúčame uchádzačkám, ktoré sú celý deň v hlavnom zamestnaní na nohách, ani nezamestnaným hľadajúcim prácu na plný úväzok.

Popredný distribútor v odbore očná optika s 30-ročnou tradíciou na Slovensku a 22-ročnou pôsobnosťou v Českej republike. Výhradný predajca japonských okuliarových šošoviek HOYA, DANAE VISION a japonských optických a oftalmologických prístrojov REXXAM a TAKUBOMATIC. Distribútor inovatívnej terapeutickej okuliarovej šošovky MiYOSMART na spomalenie nárastu krátkozrakosti u detí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4085671  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.