800 - 900 EUR

Operátor/Operátorka zákazkovej výroby očnej optiky

DANAE VISION

Miesto práce
Dolné Rudiny 29, Žilina
Termín nástupu
máj 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákazkové zhotovovanie dioptrických okuliarov (po dôkladnom zaškolení):
• Opracovanie okuliarových šošoviek na CNC brúsoch s následným osadením do okuliarového rámu
• Fyzicky nenáročná práca s dôrazom na jemné technické detaily
• Práca s ďalšími optickými zariadeniami a náradím
• Starostlivosť o prístrojové vybavenie dielne
• Komunikácia s pracovníkmi výroby a odbytu
• Vhodné pre kandidátov s vysokou manuálnou zručnosťou a zmyslom pre precíznosť a presnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda podľa produktivity 800 - 900 € + koncoročná odmena

• Dynamická práca v poprednej firme s 26-ročnou tradíciou
• Očná optika - neustále sa rozvíjajúci zdravotnícko-technický odbor
• Najmodernejšie prístrojové vybavenie zábrusnej dielne
• Odborný a profesionálny rast
• Stabilita a perspektíva
• Dobrý kolektív
• Pre pracovníka a príslušníkov jeho najbližšej rodiny zabezpečená komplexná zvýhodnená starostlivosť o okuliarovú optiku
• 1x ročne rodinný pobyt v rekreačnom stredisku

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu e-mailom.

Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na 1. kolo osobných pohovorov. Finalisti sa zúčastnia 2. kola spojeného s praktickou skúškou.

Firma si vyhradzuje právo kontaktovať len relevantných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technika, zdravotníctvo, výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

• Potrebná je dávka trpezlivosti a zmysel pre jemné technické detaily
• Nutná precíznosť a presnosť
• Výborné technické myslenie

• Popredný výrobca a distribútor v odbore očná optika s 26-ročnou tradíciou na Slovensku a 19-ročnou pôsobnosťou v Českej republike,
• Výhradný distribútor:
- okuliarových šošoviek HOYA a DANAE VISION
- japonských optických prístrojov SHIN NIPPON, REXXAM a TAKUBOMATIC
- okuliarových rámov CELINE DION, FLAIR, JURIER, RED & MAD, SWING.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DANAE VISION s.r.o.
Dolné Rudiny 29
010 01 Žilina
ID: 3660519   Dátum zverejnenia: 7.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda podľa produktivity 800 - 900 € + koncoročná odmena