Vodič MKD

DANAD, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11. týždeň
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme spoľahlivého, samostatného a pracovitého vodiča . Pracovná doba od pondelka do piatku. Víkendy doma. Starostlivosť o zverené motorové vozidlo, dodržiavanie čistoty. Požadované podmienky vodičský preukaz C+E, KKV, platná psychologická a zdravotná prehliadka. Práca v stabilnej dopravnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Danad, s.r.o. je dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2012. Zameriava na medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu tovaru v rámci EÚ.
ID: 3877191  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac