Skladník VZV

DAN Slovakia, spol. s r.o.

Dan Slovakia, spol. s r.o.., Novozámocká, Nitra-Dolné Krškany
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy - prémie do výšky 15% zo základného platu, na základe splnených ukazovateľov a pracovných úloh v zmysle náplne práce, pracovnej zmluvy a podľa pokynov svojho nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) príjem tovaru a materiálu do skladu, fyzické preberanie dennej výroby v požadovanej kvalite , kontrola dodacích listov odberateľských i dodávateľských, odsúhlasovanie a potvrdzovanie dodacích listov z hľadiska vecnej správnosti a súladu s fakturáciou
b) kategorizácia, označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
c) príprava a výdaj tovaru zo skladu dodávateľom
d) zaisťovanie bezpečnosti tovaru pri preprave
e) zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
f) obalové hospodárstvo v celom rozsahu
g) obsluhuje vysokozdvižné vozíky
h) zabezpečuje riadne skladovanie paliet , potrebných k výrobnému procesu

Samostatná práca s priamou väzbou na na hlavnú výrobu na výrobných linkách a predaj. Pevná pracovná doba - 37,5 hod. pracovný úväzok, mesačný plat s každoročným intervalom navyšovania, dôchodkové pripoistenie, podnikové stravovanie, 13.plat, pracovná zdravotná služba.

Od uchádzačov očakávame profesijný životopis, pohovory sa budú konať následne individuálne s vybranými uchádzačmi v sídle spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Tímová spolupráca, komunikačné zručnosti, s spredajné skúsenosti ( cross selling ) , spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatné rozhodovanie .
Významnou výhodou je ovládanie práce na VZV, práca nie je vhodná pre ženy , uprednostníme uchádzačov z predmetnej oblasti a s praxou v obchode s veľkobchodnými retailovými zákazníkmi.

Výroba výrobkov z plastov ( viď : www.danslovakia.sk )

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2511066  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac