Crop Manager

Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Miesto práce
Okres Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za rastlinnú výrobu na 3 000 – 5 000 hektároch poľnohospodárskej pôdy,
• Vytvorenie spolupracujúcich a dobre fungujúcich tímov,
• Riadenie a koordinovanie práce tímov pre optimálny workflow,
• Vykonávanie dohľadu nad spracovaním a prípravou pôdy, výsevom a výsadbou,
• Kontrolovanie vývoja rastlín, zabezpečenie ich výživy a ochrany počas vegetácie,
• Zbieranie plodín a ich následné spracovanie alebo skladovanie,
• Optimalizácia hektárových výnosov poľnohosp. plodín a zvýšenie ziskovosti rastlinnej výroby,
• Vzdelávanie a motivácia kolegov na oddelení,
• Optimalizácia procesov na oddelení,
• Zabezpečenie čo najvyššej možnej efektivity,
• Reporting priamo riaditeľovi rastlinnej výroby,
• Vzájomná výmena skúseností a poznatkov so skupinou manažérov v rastlinnej výrobe.

• Dobrú kariérnu príležitosť pre talentovaného a ambiciózneho lídra,
• Dobré pracovné podmienky v renomovanej spoločnosti,
• Motivujúci plat a zaujímavý balík benefitov (350 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
• Stravné lístky/príspevok na stravovanie vo výške 4,50 Eur plne hradené zamestnávateľom,
• Moderné výrobné zariadenia,
• Tréningy a školenia, jazykové kurzy,
• Pravidelné teambuildingové akcie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Agrinavia - Základy

Vodičský preukaz

A, B, T

Počet rokov praxe

3

Dan-Slovakia Agrar, a.s. je v súčasnosti jedným z vedúcich poľnohospodárskych podnikov Slovenska.
Hlavnými výrobnými odvetviami sú chov ošípaných a rastlinná výroba.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4331454  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac