Účtovník / Účtovníčka

Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
1 025 EUR/mesiacK základnej mzde prislúcha aj variabilná zložka mzdy vo výške 20% zo základného platu. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riešiť ucelené časti účtovného systému organizácie,
• spolupracovať na príprave a aktualizácií interných účtových predpisov, finančných plánov,
• spolupracovať na spracovaní finančných výhľadov, účtovnej závierky a účtovných výkazov,
• zodpovednosť za pridelené účtovné aktivity,
• účtovanie dodávateľských, odberateľských faktúr a dobropisov,
• účtovanie/párovanie elektronicky naimportovaných bankových výpisov,
• účtovanie majetku (zaradenie majetku, vyradenie majetku, odpisy),
• účtovanie interných dokladov,
• príprava platobných príkazov splatných a schválených došlých faktúr v informačnom systéme spoločnosti,
• administratívna a organizačná podpora pri mesačných, kvartálnych a ročných uzávierkových prácach,
• spracovanie a účtovanie pokladne, banky;
• príprava priznania k DPH a dani z príjmov;
• aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami a spoločnosťami v rámci holdingu;
• spolupráca s audítormi,
• výkazníctvo pre potreby tretích osôb,
• reporting,
• plnenie pracovných úloh na finančnom oddelení podľa pokynov nadriadeného.

• Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
• okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta,
• zaujímavý balík benefitov 350 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
• jazykové kurzy,
• priestor pre kariérny rozvoj,
• pravidelné teambuildingové akcie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

bezúhonnosť, spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť

Dan-Slovakia Agrar, a.s. je v súčasnosti jedným z vedúcich poľnohospodárskych podnikov Slovenska.
Hlavnými výrobnými odvetviami sú chov ošípaných a rastlinná výroba.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4036741  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac