Reagujte bez životopisu

Pracovník rastlinnej výroby s C + E vod. preukazom

Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
ASAP
Od 4,24 EUR/hod.- okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky, preplatené nadčasy, príplatky, dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v rastlinnej výrobe - preprava obilia, krmiva, hnojovice,
- preprava len v okruhu 50 - max 100 km od miesta výkonu práce,
- obsluha a vedenie vozidla,
- plnenie prepravných úloh podľa zadaného harmonogramu,
- starostlivosť o vozidlo,
- nakladanie a vykladanie.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,
- zaujímavý balík benefitov (350 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
- stravné lístky v hodnote 4 Eur plne hradené zamestnávateľom na elektr. stravovacej karte,
- jazykové kurzy,
- priestor pre kariérny rozvoj,
- pravidelné teambuildingové akcie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Počet rokov praxe

1

- bezúhonnosť, seriózny prístup k práci, flexibilita

Dan-Slovakia Agrar, a.s. je v súčasnosti jedným z vedúcich poľnohospodárskych podnikov Slovenska.
Hlavnými výrobnými odvetviami sú chov ošípaných a rastlinná výroba.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3865249  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,24 EUR/hod.