Agronóm junior

Donau farm Blahová, s. r. o.

Miesto práce
Blahová
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc agronómovi pri riadení a koordinácii rastlinnej výroby v regiónoch Blahová, Jelka, Váhovce, Sládkovičovo, Galanta
- kontrola výrobnej činnosti
- evidencia spotreby hnojív a prípravkov na ochranu rastlín
- interné a externé výkazníctvo spojené s rastlinnou výrobou v súlade s platnou legislatívou a internými postupmi spoločnosti
- pomoc pri plánovaní a kontrole nákladov a efektívnosti rastlinnej výroby

- atraktívne pracovné prostredie vrátane najnovšej výrobnej technológie
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania moderných postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie, koučing
- mobilný telefón, motorové vozidlo
- stravné lístky, podnikové zájazdy

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme, ale spoločnosť si zároveň vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť riadiť ľudí a pracovať v tíme
- schopnosť prijať zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poľnohospodárskou prvovýrobou, iba rastlinnou prvovýrobou.
Miesto práce - Blahová, Šamorín podľa pokynov nadriadeného.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3497146  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac