Hľadáme kuriéra/ku pre Bratislavu !

Damsis s. r. o. | Subcontractor for Slovak Parcel Service

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 1 000 € fix/mesiac + odmeny na základe výkonu až do 200 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KURIÉR/KA v IV. obvode Bratislavy pre UPS & SPS

- Komunikácia so zákazníkmi a dispečermi
- Doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok
- Vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam
- Prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky
- Práca s aplikáciou v telefóne, skenerom a tabletom

- Mobilný telefón s internetom a volaniami aj na súkromné účely.
- Tablet s internetom aj na súkromné účely.
- Možnosť zapožičať si dodávkové vozidlo pri sťahovaní, alebo väčšom súkromnom nákupe.
- Firemné oblečenie samozrejmosťou
- 5 dní plateného voľna na živnosť

- Dobré mzdové ohodnotenie
- Stabilná práca v mladom dynamickom kolektíve
- Teambuildingy

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý orientačný zmysel
- Odolnosť voči stresu
- Trestná bezúhonnosť podmienkou
- Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii vítané, ale nie podmienkou

Spoločnosť Damsis s. r. o. pôsobí od roku 2014 ako subdodávateľ pre firmu Slovak Parcel Service (Authorised Service Contractor for UPS).
Poskytujeme služby expresnej prepravy zásielok v rámci IV. obvodu Bratislavy pod hlavičkou SPS/UPS.

Náš vozový park tvoria nové dodávkové vozidlá do 3,5t typu Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Senecká cesta 1 (Logistický park Bratislava)
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3218656   Dátum zverejnenia: 20.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 1 000 € fix/mesiac + odmeny na základe výkonu až do 200 €/mesiac