Hľadáme kuriéra/ku pre Bratislavu !

Damsis s. r. o. | Subcontractor for Slovak Parcel Service

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
25.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000 € + Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KURIÉR/KA v IV. obvode Bratislavy pre UPS & SPS

- Komunikácia so zákazníkmi a dispečermi
- Doručovanie a vyzdvihovanie listových a balíkových zásielok
- Vedenie sprievodnej dokumentácie k zásielkam
- Prijímanie a vydávanie hotovosti za doručené zásielky
- Práca s aplikáciou v telefóne, skenerom a tabletom

- Mobilný telefón s neobmedzeným internetom a volaniami aj na súkromné účely.
- Tablet s neobmedzeným internetom aj na súkromné účely.
- Možnosť zapožičať si dodávkové vozidlo pri sťahovaní, alebo väčšom súkromnom nákupe.
- 5 dní plateného voľna na živnosť

- Dobré mzdové ohodnotenie
- Stabilná práca v mladom dynamickom kolektíve
- Teambuildingy

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s označením názvu pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú telefonicky, resp. e-mailom na uvedenú adresu s označením názvu pracovnej pozície, o dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrý orientačný zmysel
- Odolnosť voči stresu
- Trestná bezúhonnosť podmienkou
- Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii vítané

Spoločnosť Damsis s. r. o. pôsobí od roku 2014 ako subdodávateľ pre firmu Slovak Parcel Service (Authorised Service Contractor for UPS).
Poskytujeme služby expresnej prepravy zásielok v rámci IV. obvodu Bratislavy pod hlavičkou SPS/UPS.

Náš vozový park tvoria nové dodávkové vozidlá do 3,5t typu Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Senecká cesta 1 (Logistický park Bratislava)
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Frič
Tel.: +421911708026
E-mail: poslať životopis
ID: 3218656   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 € + Odmeny