Logo DAMONAX, s.r.o.

Stolár - Nábytkár

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Závod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
1 100 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa navyšuje podľa schopností a výkonu kandidáta a teda môže prekročiť aj uvedenú hornú hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba atypického a typizovaného nábytku
- výroba nábytku vo výrobe, skladanie, prípadne obsluha CNC strojov a tradičných stolárskych strojov
- samostatná práca podľa dohodnutých postupov

- jednozmenná prevádzka v čistom prostredí
- možnosť ubytovania pre Vás za symbolickú sumu
- strava zabezpečená v areáli spoločnosti
- bonusy vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer

Ak ste stolár so záujmom o vytváranie kvalitného nábytku na mieru radi pošlite nám svoj životopis.
Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár,drevovýroba, strojarstvo

- Hľadáme samostatného zručného nábytkového stolára pre výrobu atypického nábytku

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Šabo
Tel.: +421905615483
E-mail: poslať životopis
ID: 4771212  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac