Можливість для людей з України

Obsluha a programovanie CNC v nábytkárskej výrobe

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 483, Závod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možný ihneď, na dohodu
1 200 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa prispôsobuje schopnostiam a výkonu uchádzača a teda môže prekročiť aj uvedenú hornú hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaujímavá práca pri obsluhe a nastavovaní CNC strojov pri výrobe nábytku
- pozícia vhodná pre strojárov aj stolárov
- vkladanie dielov do strojov
- čítanie výkresov
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- programovanie strojov
- bežná údržba strojov

- dlhodobá a stabilná práca
- chutné stravovanie zabezpečené v areáli spoločnosti
- možnosť ubytovania
- bonusy vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- čisté pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

- vhodné pre stolárov aj pre strojárov, a pre všetkých technicky zdatných ľudí,
- samostatnosť a zodpovednosť za zverené úlohy

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 4512099  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac