Reagujte bez životopisu

Expedient - prípravár expedície

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Závod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď alebo dohodou
700 - 1 000 EUR/mesiacsamozrejme sa podľa množstva práce k základnému platu priratúvajú odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie logistiky a expedície
- kompletizácia tovaru
- manipulácia s tovarom
- nakladanie a vykladanie áut s tovarom pomocou ručného paletového vozíka
- používanie el. vysokozdvižného vozíku (kto nemé oprávnenie, zaučíme )
- koordinátor malého pracovného kolektívu
- práca s PC

- príjemné pracovné prostredie
- ponúkame pekné firemné ubytovanie 30€/mesiac
- stravovanie v priestoroch firmy
- stabilná práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivujúce finančné ohodnotenie

Sme nábytkárska spoločnosť zameraná na kuchyne a detské postieľky .
Pracujeme na 1 smenu /rannú/ od pondelka do piatka/ Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- chuť učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup k pracovným úlohám

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 2125669  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac