Farmaceutický laborant

Damipharm s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 13, Nitra
Termín nástupu
ihneď
650 - 1 150 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 650 EUR+ variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 900 - 1150 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v najväčšej lekárni v Nitre _ Lekáreň DAMI, Špitáslka 13 _ široké portfólio liekov, zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu, viac na: http://www.damipharm.sk/
- vykonávanie odborných prác skladovej evidencie pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta
- vydávanie voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- sledovanie exspirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.

- stabilné zariadenie, stravovacie poukážky, pravidelné školenia v odbore, príjemný kolektív

Žiadosti s profesijným životopisom prosíme zasielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme iba kandidátov vhodných pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- dôslednosť, precíznosť
- flexibilita
- loajálnosť

Damipharm s.r.o. poskytovanie lekárenskej starostlivosti, viac o lekárni nájdete na https://www.damipharm.sk/

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3745317  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac