Pizzér Hotel DAMIAN*****

DAMIAN JASNA HOTEL RESORT & RESIDENCES s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.4.2024
Od 1 400 EUR/mesiacO úspech sa podelíme formou odmien s každým, kto k nemu prispel Príplatky za víkendy a nočné sú zamozrejmosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý doplní tím kuchárov v športovej reštaurácii a bude sa špecializovať na prípravu a pečenie pizze. Jeho povinnosti budú:
  • dodržiavanie receptúry pri príprave cesta, príprava surovín,
  • spolupráca s ostatnými kuchármi na smene,
  • komunikácia s čašníkmi,
  • plnenie pokynov šéfkuchára
  • dodržiavanie hygienických noriem

Chceme spolu vytvárať "hotelovú rodinu"
Kolegov podporujeme v osobnostnom rozvoji
Motivačné ohodnotenie pre lojálnych zamestnancov
Postaráme sa o vás v rámci hotelových služieb a ich možností
Poskytujeme ubytovanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Damian Jasna Hotel Resort & Residences bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Kladieme dôraz na minimálny dopad na životné prostredie a budeme plnohodnotným rezortom svetového štandardu. Kvalitné prevedenie, ekologická prevádzka a štýlová architektúra sú len základom, no pohostinnosť, príjemnú atmosféru a kvalitu služieb tvoria ľudia. Ľudia so zanietením pre svoju profesiu, pracujúci v harmónii s ostatnými tak, aby zákazníci vnímali len plynulý chod všetkých služieb.

Kontakt

ID: 4482024  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac