Chyžná Hotel DAMIAN*****

DAMIAN JASNA HOTEL RESORT & RESIDENCES s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
Od 950 EUR/mesiacPríplatky za prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok sú samozrejmosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu hľadáme kolegyne, pre ktoré je čistota závislosťou a poriadok vášňou. Chceme, aby ste spolu s nami vytvárali pre klientov pocit domova. Budeme od Vás vyžadovať:
Buďte aktívna, všímajte si, čo klientovi chýba
Pomôžte nám zabezpečiť čistotu izieb precíznym dodržiavaním postupov upratovania
Skontrolujte, či všetko funguje
Upozornite údržbára, ak niečo treba opraviť
Pomôžte kolegyniam

Vytvárajte s nami "hotelovú rodinu"
Vyberte si svoju kariérnu cestu, my vám dáme možnosti
Povedzte nám vaše silné stránky, pomôžeme vám ich rozvíjať
Postaráme sa o vás v rámci hotelových služieb a ich možností
Lojalitu odmeníme my aj naši hostia

Dotujeme obedy, máte nich u nás za symbolickú cenu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôležitý je zmysel pre detail

ochota prispôsobiť sa a byť flexibilný

príjemná komunikácia

schopnosť pracovať v tíme

Damian Jasna Hotel Resort & Residences bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Kladieme dôraz na minimálny dopad na životné prostredie a budeme plnohodnotným rezortom svetového štandardu. Kvalitné prevedenie, ekologická prevádzka a štýlová architektúra sú len základom, no pohostinnosť, príjemnú atmosféru a kvalitu služieb tvoria ľudia. Ľudia so zanietením pre svoju profesiu, pracujúci v harmónii s ostatnými tak, aby zákazníci vnímali len plynulý chod všetkých služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Pavellová
Tel.: +421903908176
E-mail: poslať životopis
ID: 4819987  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac