Facility Manažer Hotel Damian *****

DAMIAN JASNA HOTEL RESORT & RESIDENCES s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kandidáta v oblasti facility manažmentu.

Facility manažér koordinuje a riadi všetky činnosti, procesy súvisiace s technickým zabezpečením správy a funkčnosti hotela. Sústreďuje sa na plánovanie, riadenie, kontrolovanie a vyhodnocovanie aktivít spojených so zabezpečením fungovania hotela. Jeho úlohou je zabezpečiť s akceptovanými nákladmi chod hotela. Facility director je súčasťou vrcholového manažmentu a reportuje priamo general manažerovi. Jeho pôsobenie zahŕňa nasledovné oblasti:

- zodpovednosť za údržbu objektu, energie, odpadové hospodárstvo, ochrana objektu, prevádzku technických a technologických zariadení objektu

- plnánovanie a riadenie spotreby energíí

- riadenie investičných nákladov v súčinnosti s prioritami konateľov

- zodpovednosť za vyhradené technické zariadenia a požiarne zariadenia

- podpora dostavby úsekov hotela, postavebné reklamácie

- manažment dodávateľských vzťahov

- plánovanie a riadenie preventívnej údržby

- správa bytových a nebytových priestorov, tvorba procesu kalkulácie a rozúčtovania nákladov voči majiteľom apartmánov

- vedenie tímu

Vytvárame priateľké a progresívne prostredie, tak aby ste mali maximálne možnosti sebarealizácie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

Technické vzdelanie  VŠ
Pracovné skúsenosti v oblasti Facility manažmentu – min. 5 rokov

Silné analytické, kritické a strategické myslenie

Schopnosť pracovať pod tlakom

Schopnosť motivovať tím
Komunikačné zručnosti

Damian Jasna Hotel Resort & Residences bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Kladieme dôraz na minimálny dopad na životné prostredie a budeme plnohodnotným rezortom svetového štandardu. Kvalitné prevedenie, ekologická prevádzka a štýlová architektúra sú len základom, no pohostinnosť, príjemnú atmosféru a kvalitu služieb tvoria ľudia. Ľudia so zanietením pre svoju profesiu, pracujúci v harmónii s ostatnými tak, aby zákazníci vnímali len plynulý chod všetkých služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Pavellová
Tel.: +421903908176
E-mail: poslať životopis
ID: 4804182  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac