Sales & Marketing Director Hotel DAMIAN *****

DAMIAN JASNA HOTEL RESORT & RESIDENCES s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Termín nástupu
hneď
Od 3 000 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača. Odmeňovanie bude určené úspešnosťou oddelenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešný rozbeh hotelových služieb hľadáme skúseného profesionála v oblasti hotelierstva pre pozíciu Sales & Marketing Director. Jeho úlohou bude tvorba a nastavovanie procesov v danej oblasti. Sales director je súčasťou vrcholového manažmentu a reportuje priamo general manažerovi.Jeho povinnosti zahŕňajú:
  • tvorba a nastavenie obchodnej stratégie s cieľom maximalizácie príjmov
  • vytváranie silnej a stabilnej pozície hotela na trhu, tvorba marketingovej stratégie
  • monitoring a analýza trhu
  • proaktívna komunikácia s klientami a vytváranie príležitostí predaja
  • vytváranie forecastov a anlýza dát, tvorba cenových ponúk
  • manažment oddelenia a vedenie tímu
  • zodpovednosť za oblasť príjmov pri finančnom plánovaní

Vytvárame priateľké a progresívne prostredie, tak aby ste mali maximálne možnosti sebarealizácie
Našou prioritou je osobnostný rast kolegov a neustále vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospitality manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
  • prax v hotelierstve v oblasti sales manažmentu aspoň 2 roky v luxusnom segmente,
  • odborné skúsenosti a znalosť hospitality
  • manažerske a organizačné zručnosti, leadership
  • schopnosť motivovať tím
  • obchodné a komunikačné zručnosti
  • príjemné vystupovanie, komunikácia na profesionálnej úrovni

Damian Jasna Hotel Resort & Residences bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Kladieme dôraz na minimálny dopad na životné prostredie a budeme plnohodnotným rezortom svetového štandardu. Kvalitné prevedenie, ekologická prevádzka a štýlová architektúra sú len základom, no pohostinnosť, príjemnú atmosféru a kvalitu služieb tvoria ľudia. Ľudia so zanietením pre svoju profesiu, pracujúci v harmónii s ostatnými tak, aby zákazníci vnímali len plynulý chod všetkých služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Pavellová
Tel.: +421903908176
E-mail: poslať životopis
ID: 4628937  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac