Можливість для людей з України

À la Carte čašník/čašníčka Hotel DAMIAN*****

DAMIAN JASNA HOTEL RESORT & RESIDENCES s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
Od 1 400 EUR/mesiacO úspech sa podelíme formou odmien s každým, kto k nemu prispel Všetky príplatky ku mzde za víkendy sú samozrejmosťou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hlavnej hotelovej reštaurácie, hľadáme kolegov, pre ktorých je gastronómia záľubou a ktorí sa chcú zdokonaľovať a profesionálne rásť. Medzi vaše povinnosti bude patriť nasledové:
  • privítanie hosťa s úsmevom na tvári, buďte jeho hostiteľom
  • vytváranie pohodovej a príjemnej atmosféry pre hostí
  • buďte k hosťovi pozorní, pozorujte hosťovu náladu a primerane reagujte
  • vašou povinnosťou je dokonalá znalosť produktu a profesionálny servis v každej situácii
  • oceníme vašu schopnosť ponúknuť klientom najlepšie jedlá a nápoje
  • očakávame vašu profesionalitu a diskrétnosť voči klientovi
  • dôležitá je vaša schopnosť komunikovať a spolupracovať s kolegami
  • uprednostňujeme ľudí, ktorí chápu, že cieľom je neustála snaha o dokonalosť
  • tešíme sa na všetkých, ktorí nájdu odvahu byť súčaťou tímu Damian

Vytvárajte s nami "hotelovú rodinu"
Vyberte si svoju kariérnu cestu, my vám dáme priestor
Povedzte nám vaše silné stránky, pomôžeme vám ich rozvíjať
Postaráme sa o vás v rámci hotelových služieb a ich možností
Vašu lojalitu odmeníme my aj naši hostia

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Damian Jasna Hotel Resort & Residences bude ponúkať na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Kladieme dôraz na minimálny dopad na životné prostredie a budeme plnohodnotným rezortom svetového štandardu. Kvalitné prevedenie, ekologická prevádzka a štýlová architektúra sú len základom, no pohostinnosť, príjemnú atmosféru a kvalitu služieb tvoria ľudia. Ľudia so zanietením pre svoju profesiu, pracujúci v harmónii s ostatnými tak, aby zákazníci vnímali len plynulý chod všetkých služieb.

Kontakt

ID: 4469346  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac