Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič dodávky do 3,5 tony - skladník/ distribúcia remeselného piva

Damian Distribúcia

Miesto práce
Trenčianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič:
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzkach
- rozvoz tovaru
- dodržiavanie časového harmonogramu pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
Skladník:
- príjem tovaru na sklad
- zodpovednosť za tovar
- starostlivosť o poriadok v sklade
- pri akciách/ pivných festivaloch prípravné práce a po akciách odvoz tovaru
- sanitácia/ prepláchnutie prenosných výčapných zariadení

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

- prémie na základe hodnoty rozvezeného tovaru klientom
- mladý priateľský kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment v sklade a v našich baroch

Svoj životopis zasielajte e-mailom. Podľa zákona č.122/2013 Z.z. v životopise uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti CONVI, s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič dodávky do 3,5t

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré orientačné schopnosti
- spoľahlivosť a flexibilnosť
- zodpovednosť a dochvíľnosť
- príjemné nekonfliktné vystupovanie s orientáciou na zákazníka
- čistý register trestov
Práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť. Nutnosťou je platný vodičský preukaz typu B.
Prax s vedením dodávok do 3,5t a záujem o malé pivovary je výhodou.

Damian patrí medzi leadrov na trhu s remeselným (craft) pivom na Slovensku.

Našou súčasťou je Distribúcia (veľkosklad), Kočovný pivovar, 2 pivná bary a pivotéka. Od roku 2010 dovážame a distribuujeme pivo -Damian Distribúcia, od roku 2014 kočovne varíme vlastné pivo pod značkou Damian Kočovný pivovar, od roku 2015 prevádzkujeme pivotéku s barom Damian Bar - Rozadol, od roku 2020 Damian Pivotéku - Trnava a od roku 2021 pivotéku s barom Damian Pivná Záhrada - Vydrica.

V ponuke máme vyše 40 remeselných pivovarov a cidrérií z 10 krajín sveta, pričom vlastnou dopravou naskladňujeme pivo z Čiech, Maďarska, Chorvátska a Slovenska. Zásobujeme prevažne prevádzky v Bratislave, ale v menšej miere aj zvyšok Slovenska. Medzi najznámejšie malé pivovary na Slovensku pre ktoré zabezpečujeme distribúciu patrí aj Holíčsky pivovar Wywar. Každým rokom rastieme a rozširujeme naše aktivity.

Náš pivné bary s 22 resp. 20 rotujúcimi pípami sú jednými z mála svojho druhu na Slovensku. Denne obmieňame ponuku čapovaného piva. Naši zákazníci nás vyhľadávajú pre náš jedinečný sortiment.

Sme tím nadšení pre remeselné produkty a hľadáme kolegov s ktorými by sme si po práci sadli na dobrú IPU alebo Sour :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2127756  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac