Vodič dodávky - skladník/ distribúcia remeselného piva

Damian Beer&Ale - CONVI, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
672€ - 1125€ (podľa výkonu a časového vyťaženia, úkolové odmeňovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie v sklade a vykladanie na prevádzkach
- rozvoz tovaru
- príjem tovaru na sklad
- zodpovednosť za tovar
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
- starostlivosť o poriadok v sklade
- pri akciách/ pivných festivaloch prípravné práce a po akciách balenie
- sanitácia prenosných výčapných zariadení

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy
- mladý dynamický kolektív
- možnosť kariérneho rastu, motivujúce platové ohodnotenie
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré orientačné schopnosti
- spoľahlivosť a flexibilnosť
- zodpovednosť a dochvíľnosť
- príjemné nekonfliktné vystupovanie s orientáciou na zákazníka
- čistý register trestov
Práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť. Nutnosťou je platný vodičský preukaz typu B.
Prax s vedením dodávkok do 3,5t a nadšenie pre malé pivovary je výhodou.

Damian Beer&Ale patrí medzi leadrov na trhu s remeselným (craft) pivom na Slovensku. Od roku 2010 dovážame a distribuujeme pivo (Damian Distribúcia), od roku 2014 kočovne varíme vlastné pivo pod značkou Damian Gypsy Brewery a od roku 2015 prevádzkujeme pivotéku a pivný bar Damian Bottle Shop.

V ponuke máme vyše 40 remeselných pivovarov a cidrérií z 10 krajín sveta, pričom vlastnou dopravou naskladňujeme z Čiech a Slovenska. Zásobujeme prevažne prevádzky v Bratislave ale v menšej miere aj zvyšok Slovenska. Každým rokom rastieme a máme ambíciu ďalej rozširovať náš dosah na všetkých 3 úrovniach nášho podnikania.

Sme tím nadšený pre remeselné produkty a hľadáme kolegov s ktorými by sme si po práci sadli na IPU alebo Sour.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CONVI, s.r.o. (Damian Beer&Ale)
Kupeckého 15
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Damián Veis
Tel.: +421915742773
E-mail: poslať životopis
ID: 2127756   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   672€ - 1125€ (podľa výkonu a časového vyťaženia, úkolové odmeňovanie)