Čašník / čašníčka

DAMi'sport Donovaly

Miesto práce
Penzion Damisport, Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2019
Od € 800,- / mes. + motivačné ohodnotenie + tips + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nápojov, objednávanie a obsluha zákazníkov, objednávky.
Práca s reg.pokladňou, ubytovacím softwerom.
Hmotná zodpovednosť za tovar a fin.hotovosť.
Dodržiavanie postupov obsluhy a stolovania, príprava priestoru.
Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Objednávanie tovaru, sledovanie skladových zásob tovaru.

Celoročná prevádzka s dôrazom na zimnú a letnú sezónu.
Práca v atraktívnom prostredí, v príjemnom kolektíve.
Možnosť bezplatného ubytovania.
Zabezpečené stravovanie a pitný režim.
Možnosť odborného rastu.
Individuálny prístup, individuálne ohodnotenie, bonusy.
Zamestnanecké výhody, benefity v rámci firemných aktivít

Informácie o výberovom konaní

CV prosím zasielajte na mail: [email protected]
Tel.: +421 48 41 99 344, +421903402311
K osobnému stretnutiu Vás budeme kontaktovať telefonicky, resp. emailom.
Ďakujeme, DAMisport

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme čašníka/čašníčku na dlhodobejšiu spoluprácu, ale aj brigádnicky pomer popri štúdiu.
Uprednostňujeme komunikatívnosť a chuť do práce.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, čistota samozrejmosťou..

DAMi sport Donovaly je netradičná drevená koliba, ktorá ponúka viacero služieb pod jednou strechou. Penzión, Reštaurácia & Bar, Športový obchod a Požičovňa je jedinečné spojenie všetkých potrieb, ktoré patria k oddychu a zábave na horách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3391517  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od € 800,- / mes. + motivačné ohodnotenie + tips + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky.