Obchodný zástupca pre Foodpandu

Dámejídlo.cz s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť:

  • Akvizícia nových partnerov (obchody/retail) v zverenom regióne
  • Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • Prevádzať prvý kontakt s novým partnerom
  • Vytvárať a udržovať pozitívne obchodné vzťahy so stavajúcimi partnermi a ponúkať riešenie v prípade problémov
  • Celú administratívu spojenú s Vašou agendou
  • Reportovať data a výsledky spojené s akvizíciami
  • Aktualizovať a spravovať data partnerov v CRM systéme

Čo od Vás očakávame:

  • Skvelé organizačné schopnosti a skvele zvládnutý Váš time management
  • Vašou prednosťou sú komunikačné a vyjednávajúce schopnosti
  • Zodpovednosť za plnenie plánov predaja
  • Schopnosť pracovať samostatne, proaktívne a profesionálne vystupovanie
  • Časovú flexibilitu a schopnosť rýchlo riešiť nečakané udalosti
  • Ochotu cestovať v rámci zvereného regiónu
  • Ste vodič - nutnosť mať vodičský preukaz skupiny B
  • Obchodné skúsenosti v oblasti FMCG sú výhodou
  • To najdôležitejšie - Ťah na bránku!

Čo Vám za to ponúkame:

  • Stáť sa súčasťou najväčšej food delivery spoločnosti na svete Delivery Hero
  • Príležitosť pracovať v inovatívnom a dynamickom prostredí
  • Mať unikátnu možnosť realizovať nápady, ktoré menia spôsob stravovania a nakupovania
  • Fixná mzda + motivačná finančná odmena
  • 25 dní dovolenky
  • Lekcie angličtiny
  • Príspevok na stravovanie
  • Mobilný telefón a Notebook
  • Služobný automobil k používaniu pre služobné aj súkromné účely