Obchodník pre firemných zákazníkov

Damedis s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac+ provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde sa budeš cítiť dobre a ako bonus si dokážeš nadštandardne zarobiť ? Tak si tu správne. Prinášame skvelú formu motivačného odmeňovania.

Staň sa našou súčasťou a istotu fixného platu máš už počas úvodného školenia a môžeš sa tešiť aj na svoju variabilnú zložku.

Tvojou náplňou práce bude oslovovať nových zákazníkov za účelom ponuky produktov a zároveň sa budeš starať o svoj kmeň získaných zákazníkov. Výhodou je, že každý jeden predaj máš odmenený zaujímavou sumou, ba dokonca si ju dokážeš aj zdvojnásobiť.

Súčasťou tvojej práce bude aj vypracovávanie cenových ponúk v našom systéme Pohoda a spracovávanie objednávok a servisných požiadaviek zákazníkov.

Po získaní skúseností máš možnosť pracovať nie len v kancelárií, ale aj navštevovať zákazníkov na obchodných schôdzkach

MÁME PRE TEBA PRÁCU, KTORÁ ŤA BUDE BAVIŤ. PREČO?

Dáme ti predovšetkým istotu, že pracuješ pre stabilnú spoločnosť, ktorá je na trhu cez 20 rokov a ktorá ťa intenzívne zaškolí.

- všetko sa vieš naučiť s našou pomocou

- ŠÉF, ktorý ti bude vždy oporou - ako profesnou, tak ľudskou.

- MULTI SPORT karta - môžeš relaxovať a športovať každý deň v týždni, využívať rôzne športové centrá, fitness, skupinové cvičenia, wellness, bazény, kúpaliská, soľné jaskyne, raketové športy či plážový volejbal

- zamestnanecké zľavy na tlačiarne a tonery

- služobný telefón, ktorý môžeš využívať bezplatne aj na osobné účely

- služobné auto podľa dosiahnutých výsledkov

- firemné akcie, školenia, teambuildingy v rámci Slovenska a Českej republiky

- možnosť kariérneho rastu

- stravné lístky sú samozrejmosťou

- kávovar

Čakajú ťa dve kolá výberového konania, kde ti ukážeme, ako pracujeme a ty si budeš vedieť s istotou povedať, že ťa pozícia a naša ponuka nadchla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké vlastnosti by si mal mať ?

Chuť komunikovať so zákazníkmi- bude ti robiť radosť budovať win-win vzťahy so zákazníkmi.

Si ambiciózny, alebo ambincióna, máš pozitívne naladenie a hlavne energiu a chuť rásť a pracovať na sebe.

Nebojíš sa vychádzať zo svojej komfortnej zóny.

Ak budeš hľadať spôsoby ako ÁNO a nie dôvody ako NIE, tak si na správnom mieste.

Získali sme v rámci hodnotenia CZECH TOP 100 skóringové ocenenie Czech Stability Award a zaradili sme sa tak medzi najstabilnejšie firmy v Českej republike.

Damedis s.r.o je stabilná česká obchodná spoločnosť, s pobočkou na Slovensku.
Pôsobíme na trhu 20 rokov v oblasti tlačiarenských a kancelárskych riešení so zameraním predovšetkým pre firmy.

Našou hlavnou oblasťou je distribúcia originálnych a alternatívnych tlačiarenských kaziet.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Dobríková
E-mail: poslať životopis
ID: 3708083  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac