Pracovníčka vo výrobnej firme nábytku (pozícia vhodná pre ženu)

Dalno Trade s.r.o.

Miesto práce
Bziny
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiacV našej firme sa pri odmeňovaní riadime heslom: "To čo dáš ty nám, od nás dostaneš".

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovybudovanej výrobnej prevádzky spoločnosti Dalno kuchyne Bziny (Dolný Kubín) hľadáme pracovníčku do výroby. Práca na najmodernejších plne automatizovaných výrobných technológiách.

- práca vo výrobnej hale
- kompletizácia nábytkových dielcov
- čistenie dielcov
- balenie a montáž nábytku
- príprava na expedíciu nábytku
- dvojzmenná pracovná prevádzka (PO - PIA)

- výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť sebarealizácie a uplatňovanie moderných prístupov

Na osobný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je zručnosť, sústredenosť, ale predovšetkým chuť pracovať. Potrebujeme tímového hráča.

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Slovenská značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Autorizované a domovské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Filipová
Tel.: +421918118100
E-mail: poslať životopis
ID: 4821869  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac