Operátor vo výrobnej firme nábytku

Dalno Trade s.r.o.

Dalno Trade s.r.o - Kvalitné kuchynské linky a interiéry, Aleja Slobody, Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacV našej firme sa pri odmeňovaní riadime heslom: "To čo dáš ty nám, od nás dostaneš".

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobnej hale na výrobu kuchynských liniek a interiérov
- obsluhovanie a sledovanie chodu strojov výrobnej linky
- plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie
- kontrolovanie opracovaných dielcov

Dvojzmenná pracovná prevádzka (PO - PIA).

- výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť sebarealizácie a uplatňovanie moderných prístupov

V prípade ak ste sa v našich požiadavkách našli, pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je zručnosť, sústredenosť, ale predovšetkým chuť pracovať.

"Keď nevieš, naučíme ťa. Keď nemôžeš, pomôžeme Ti. Keď nechceš, nepotrebujeme ťa." Tomáš Baťa

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4591076  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac