Dizajnér, odborný predajca do kuchynského štúdia Dalno Bratislava

Dalno Trade s.r.o.

Miesto práce
Studená, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiacUvedená mzda pozostáva ( fix + % z predaja )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dizajnéra do kuchynského štúdia Dalno Bratislava - OC Styla.
"Podnikaj" na TPP ( nadštandardné platové podmienky - Fix + percenta z predaja)
Staň sa na malý moment dizajnérom vlastných predstáv a poď do toho s nami. Hranice platu neexistujú, potrebná je iba tvoja šikovnosť a dravosť, všetko ostatné dodáme !

Máš skúsenosti v oblasti dizajnu a predaja interiérov ? (podmienka !)
Máš vysoké finančné nároky za svoje nadštandardne odvedené výkony ?
S dravosťou a obchodným duchom si sa narodil?

V tom prípade si ladený na správnej nôte!

- nadštandardné platové ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy

V prípade ak si sa v našich požiadavkách našiel, pošli nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor.

Pripomíname prax v oblasti dizajnu podmienkou!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je výborná komunikačná zručnosť , obchodný duch, organizácia práce, ale predovšetkým chuť pracovať. Potrebujeme tímového hráča a flexibilného človeka s tzv "DRAJFOM". Ak sa v práci často pozeráš na hodinky a v nedeľu máš depresie z toho že v pondelok opäť práca, považuj náš inzerát za neaktuálny. Naším heslom pri odmeňovaní práce je : To čo dáš ty nám, od nás dostaneš.

Výsledkom našej práce je kvalita, životnosť interiérov a vaša spokojnosť.

Značka DALNO vstúpila na slovenský trh v roku 2005. Svojim precíznym, húževnatým a vytrvalým prístupom, budovala svoje meno a čoraz viac sa dostávala do popredia v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov. Dnes stojí na pevných základoch domácej slovenskej pôdy a expanduje aj na zahraničný trh. Partnerské štúdia DALNO sú dnes zastúpené vo viac ako 38. miestach, na Slovensku a v Česku. V neustálom narastajúcom tempe, kráčame každý deň o krok vpred ako dizajnovo, tak technologicky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3960108  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac