Manažér - personalistika, logistika

Dalno Trade

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacMzda rastie individuálne od podaného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Dalno Trade hľadá manažéra :
- zabezpečovanie personálnej agendy
- príprava podkladov pre zmluvy a faktúry
- vytváranie a spravovanie reportov, vedenie databázy
- komunikácia s externými partnermi, dodávateľmi a odberateľmi, plánovanie stretnutí
- kontrola riadenia logistiky
- kontrola administratívnej činnosti
- operatívne riešenie úloh

- 100% krytie stravných lístkov
- výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť sebarealizácie a uplatňovanie moderných prístupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie
- mobilný telefón

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobný pohovor. Ďakujeme !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

manažérska funkcia
5

Potrebujeme predovšetkým "zdatnú manažérsku jednotku".
Pozícia je výhradne pre človeka so skúsenosťami v oblasti manažérskej funkcie a s prácou s ľuďmi ( predošlé pracovné skúsenosti v manažérskej pozícii podmienkou).

DALNO slovenský výrobca kuchynských liniek a interiérov. S najmodernejšími výrobnými technológiami a 15- ročnou tradíciou sa radíme medzi elitu na slovenskom trhu v danom odvetví. Nájdete nás vo viac ako 30. partnerských štúdiách na Slovensku a v Čechách. Pre nás je práca vášňou, ktorú vnášame do Vašich domovov. Vstúpte s nami do nášho interiérového neba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dalno Trade s.r.o.
Aleja Slobody 2240
02601 Dolný Kubín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Maršalová
E-mail: poslať životopis
ID: 3943920  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac