Logo DALNO kuchyne

Odborný konzultant/dizajnér v kuchynskom štúdiu- DALNO kuchyne Žilina

DALNO kuchyne

Miesto práce
Dalno Kuchyne Žilina, Komenského, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 4 000 EUR/mesiacMzda je zložená z fixnej časti a osobných prémii z mesačného predaja. Uvedená mzda je po skončení skúšobnej doby 3 mesiace. Horná hranica prakticky neexistuje, záleží od šikovnosti a schopnostiach jednotlivca. Uvedená horná hranica je orientačná a reálne dosiahnuteľná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvoreného kuchynského štúdia DALNO kuchyne v Žiline prijmeme odborného konzultanta / dizajnéra (-ku)

s náplňou práce:

  • navrhovanie kuchynských liniek a interiérového nábytku na mieru , na základe konzultácie zo zákazníkom
  • tvorba 3D vizualizácií v internom grafickom programe
  • komunikácia so zákazníkom- osobne, telefonicky, emailom
  • spracovanie projektu po dizajnovej a technickej stránke
  • poradenstvo v oblasti kuchynských spotrebičov,
  • koordinácia projektu až po realizáciu u klienta.
  • uzatváranie kúpnych zmlúv,
  • objednávky spotrebičov a ostatných doplnkov do kuchyne
  • starostlivosť o čistotu a bezproblémový chod štúdia

  • Zaujímavá a kreatívna práca v slovenskej, rýchlo rozvíjajúcej, prosperujúcej spoločnosti v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérového nábytku na mieru
  • príjemné a profesionálne pracovné prostredie
  • priateľský kolektív
  • odmeňovanie na základe motivačného provízneho systému
  • možnosť profesijného rastu
  • teambuildingy, workshopy, produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na produkty

Svoje životopisy s fotografiou a motivačné listy prosíme zasielať emailom ma [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérový dizajn, technické zameranie, architektúra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax v oblasti navrhovania kuchýň alebo interiérov
  • príjemné vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • kreativita
  • estetické cítenie
  • schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Spoločnosť TOSITY s.r.o. je od roku 2017 obchodným a zmluvným partnerom spol. DALNO Trade a zároveň prevádzkovateľom autorizovaných kuchynských štúdii DALNO kuchyne v mestách Trenčín, Trnava , Žilina.
IG: @dalno_trencin , @dalno_trnava, @dalno _zilina
FB: Dalno kuchyne Trencin, Dalno kuchyne Trnava, Dalno kuchyne Zilina

Spoločnosť DALNO Trade s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2005 a v súčastnosti patrí medzi popredné slovenské značky v oblasti výroby kuchynských liniek a interiérov na mieru vo vysokej kvalite. V súčastnosti má značka DALNO po celom Slovensku 19 autorizovaných kuchynských štúdii.
Našim klientom pomáhame zhmotňovať ich predstavu o bývaní od návrhu až po montáž, pričom sa snažíme skĺbiť dizajn s praktickou stránkou navrhnutého nábytku.
web: www.dalno.sk

Kontakt

ID: 4839108  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac