Operátor nápojových a tovarových automatov Bratislava

Dallmayr Vending & Office k. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
850 - 1 000 EUR/mesiacMzda od 850 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doplňovať automaty a vykonávať všetky ostatné činnosti s tým spojené.

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti služieb zákazníkom (potraviny)
Skúsený kolektív a dobré pracovné vzťahy,
Jednozmenná prevádzka, pracovný čas 40 hod./týždeň – víkendy a sviatky voľné,
Každoročné odmeny
Benefitné nákupy produktov (káva, čaj, ost.) za výhodné ceny
Zvýhodnené stravné.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba 40 hod./týždeň -víkendy voľné.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Informácie telefonicky počas pracovných dní do 15:30 hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme pracovníka, ktorý:
- má manuálne zručnosti,
- má zručnosti rozoberať niektoré komponenty automatov,
- má schopnosť pracovať v tíme,
- má chuť učiť sa pracovať so zaujímavými technológiami.

Prevádzkovanie a servis nápojových, tovarových automatov a kávovarov po celom Slovensku, predaj surovín do automatov. Vedenie štýlovej kaviarne a ponuka bohatého sortimentu kávy a čajov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756278  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacMzda od 850 eur (spolu základná a pohyblivá zložka mzdy)