Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník obsluhy autoumyvárne

DALITRANS, s. r. o.

Miesto práce
Veľké Bierovce
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacČistá hodinová mzda 6 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha umývacej linky, čistenie exteriéru a interiéru vozidiel, práca s registračnou pokladnicou.

Práca na krátky a dlhý týždeň okrem nediel.

Trvalý pracovný pomer pracovníka na obsluhu autoumyvárne nákladných vozidiel a autobusov vo Veľkých Bierovciach ( Trenčín).

Pracovná doba autoumyvárne je od pondelka do soboty. Pracuje sa krátky / dlhý týždeň.

Platové podmienky: hrubá mzda 1000€/mesiac, možný mesačný zárobok 1100 - 1200€ v čistom.

Dobrý zdravotný stav, manuálne zručný pracovník. Výhodou je VP sk. C, E.

Kontakt: [email protected]
0918963038

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý fyzický stav

Sme Dalitrans s.r.o. Veľké Bierovce - úspešná a stabilná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov. Patríme medzi najväčších dopravcov na Slovensku s flotilou 250 kamiónových súprav a zamestnávame viac ako 600 zamestnancov. Medzi naše portfólio patrí - medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, medzinárodná osobná doprava, vlastníme vlastnú sieť čerpacích staníc DALIOIL po celom Slovensku. Máme vlastné zázemie pre naše vozidlá - cca 250 ťahačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4526132  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac