Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič kamiónu - prepravy po Slovensku

DALITRANS, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
866 - 2 100 EUR/mesiac​Mzda: ​1800-2100 € čistého s bonusmi, príplatkami, odmenami​ ​• Príplatky za nadčasy ​• Odmeny za dodržanie spotreby pohonných hmôt až do 100 € mesačne ​• Prémie ​• Náborový príspevok 500 € pri zotrvaní v TPP po skúšobnej dobe ​• 300 € za doporučenie a získanie nového vodiča na TPP ​• Cestovné náhrady(diéty)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútroštátne prepravy s chladiacimi návesmi  po Slovensku.

Práca vhodná pre vodičov zo všetkých krajov SK, aj pre vodičov z Moravy

​Čo vás čaká?
​• Práca v opakujúcich sa turnusoch:
​• práca v režime 5 dní práca+2 dni voľno
​• počas 2 dní voľna parkujete na trase v mieste bydliska alebo v regióne bydliska
​• Prevozy tovaru medzi skladmi a firmami
​• Jazdiť na území SK
​• Nakládky v dennom i nočnom režime
​• Jazdíte s chladiarenskými návesmi
​• Prepravujete paletovaný potravinársky aj nepotravinársky tovar v chladenom, mrazenom a nechladenom teplotnom režime

​Čo ponúkame?

​• Preplácanie nákladov na vstupné lekárske prehliadky
​• Preplácanie nákladov na obnovu zdravotnej spôsobilosti
​• Preplácanie nákladov na obnovu vyšetrenia psychickej spôsobilosti
​• Sprostredkovanie poistenia zodpovednosti
​• Preplácanie rekreačných poukazov za rekreáciu na Slovensku do výšky 250 € ročne
​• Vlastný servis nákladných vozidiel 24/7
​• Perfektné technické zázemie firmy (vlastná autoumyváreň a sieť čerpacích staníc Dalioil pre pohodlné tankovanie)

​A ešte niečo naviac:

​Včasné a pred termínom vyplácané mzdy

Informácie o výberovom konaní

Možnosť dohody s dispečerom o parkovaní
v mieste bydliska.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Čo požadujeme?
• Prax v jazdení s kamiónom aspoň 1 rok
​• Vodičské oprávnenie skupín C+E
​• Splnenie mesačného limitu najazdenia 9500 km pri plnej dochádzke vodiča
​• Splnenie stanovenej normy spotreby motorových palív
​• Dodržanie nariadených trás prepráv
​• Dodržovanie sociálnej legislatívy
​• Dodržiavanie Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady(ES) č.561/2006
​• Pravidelná údržba vozidla a upratovanie kabíny vodiča
​• Prax v jazde s návesovými alebo prívesovými súpravami minimálne 1 rok
​• Platná tachografová karta
​• Platná zdravotná spôsobilosť vodiča skupiny C+E
​• Platná psychická spôsobilosť vodiča skupiny C+E
​• Platná Kvalifikačná karta vodiča
​• Poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri výkone zamestnania
​• Slušné vystupovanie a bezúhonnosť je u nás samozrejmosťou

Sme Dalitrans s.r.o. Veľké Bierovce - úspešná a stabilná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov. Patríme medzi najväčších dopravcov na Slovensku s flotilou 250 kamiónových súprav a zamestnávame viac ako 600 zamestnancov. Medzi naše portfólio patrí - medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, medzinárodná osobná doprava, vlastníme vlastnú sieť čerpacích staníc DALIOIL po celom Slovensku. Máme vlastné zázemie pre naše vozidlá - cca 250 ťahačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4146930  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac