Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónu

DALITRANS, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
hneď
800 EUR/mesiac800 €+príplatky + diéty, celkový zárobok cca 1600 € i viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná kamiónová preprava s cisternovými a silocisternovými návesmi z regiónu Trenčín do Rakúska , Maďarska, Česka a k odberateľom na Slovensku.

možnosť parkovania počas páuz v bydlisku alebo v regióne bydliska,

vyžadujeme zdravotnú spôsobilosť, psychotesty, KKV, tacho kartu a poistenie zodpovednosti sa škody spôsobené pri výkone povolania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

orientácia v cestnej premávke , komunikatívnosť a časová flexibilita

Sme úspešná a stabilná dopravná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov. Patríme medzi najväčších dopravcov na Slovensku a zamestnávame viac ako 600 zamestnancov. Medzi naše portfólio patrí - medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava, medzinárodná osobná doprava, vlastníme vlastnú sieť čerpacích staníc DALIOIL po celom Slovensku. Máme vlastné zázemie pre naše vozidlá - cca 300 ťahačov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4058392  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac