Pozícia: Vodič/-ka nákladnej dopravy v Nórsku

Dal Transport Service, Radoslav Tkac

Miesto práce
Nórsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA A NÁPLŇ PRÁCE: Ponúkam voľné pracovné miesta, na pozícii vodič. Jedná sa o jazdu s návesovou súpravou pre lokálny, medzimestský a diaľkový transport. Možnosť pracovať na full time alebo turnusy. Part time, podľa dohody.

Možnosť pracovať v malom tíme. Norska pracovna zmluva. Zaujímavé platové podmienky, najmä pri praci na živnost.

V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím kontaktujte na uvedenom eposte. Taktiež Vás poprosím o zaslanie CV a stručného popisu o sebe v niektorom z uvedených jazykov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technického zamerania.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nórsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

Transport a logistika - Minimálne 4 roky praxe + 200.000 km

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- jazykové znalosti,  anglický jazyk je podmienka !!
- flexibilita, spoľahlivosť, vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, zodpovednosť, praktické myslenie, konštrukčná a priestorová predstavivosť, odolnosť voči mentálnej záťaži a rozvážnosť, kultivovanosť vystupovania
- práca s GPS a mapou
- karta vodiča - tachografová
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná spôsobilosť
- vitaná je aj znalosť obsluhy VZV a preukaz ADR

Autodoprava

Adresa spoločnosti

Dal Transport Service
Sessvollvegen 6
2072 Dal
Nórsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslav Tkac
Tel.: +4796678300
E-mail: poslať životopis
ID: 3963038  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac