Pracovník ručnej umyvárky

DAKSIS MONT, s.r.o.

Miesto práce
Myslavská 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu autodetailera!
Ak niečo už ovládaš a chceš sa naučiť niečo viac tak príď k nám!
Ponúkame prácu v autodetailingu , pracuje sa na zmeny krátky /dlhý týždeň .
Práca začína od základného interiéru/exteriéru , voskovanie áut , leštenie , keramika až po lepenie ochranných fólií.
Ak ovládaš niečo z toho neváhaj a staň sa súčasťou tímu .
Ponúkame rôzne benefity a zaujímavé platové ohodnotenie plus rôzne zamestnanecké výhody a zľavy.
Viac informácií na telefónnom čísle 0910 693 294.

Perspektívna práca, zaškolenie, pravidelné školenia,finančné bonusy, zamestnanecké zľavy.

Informácie o výberovom konaní

Prax nie je nutná, ale vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Areál AquaReina-autoumývacie centrum
ID: 4789562  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac