Obchodný zástupca/-kyňa pre Slovenskú republiku

DAKLS, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR + provize z prodeje

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás práca v prostredí dynamicky sa rozvýjajúcej spoločnosti? Chcete sa stať súčasťou príjemného kolektívu? Rád/a pracujete vo firme kde môžete prácu ovplyvniť,
na Vašom názore záleží a zamestnávateľ si Vás váži?

Pokiaľ ste odpovedali áno, tak sa prihláste na náš inzerát a staňte sa súčasťou nášho týmu.

Čo bude náplň Vašej práce ?

Úlohou obchodného zástupcu/kyne vo firme, je zodpovednosť o pridelené portfólio zákazníkov veľko a maloobchodov a zároveň dojednávanie ďaľšej spolupráce s novými zákazníkmi

Firma Dakls s.r.o. predáva bytové doplnky a dekorácie, ktoré sa dovážajú do ČR predovšetkým v dvoch hlavných sezónach ( vianočná, jarná ). Tovar sa ďalej distribuuje v rámci ČR, SR, PL a ďaľších krajín.

Obchodný zástupca/kyňa reprezentuje firmu Dakls s.r.o. v predaji tohoto sortimentu - navštevuje zákazníkov v ich predajniach, stretáva sa s nimi na veľtrhoch, kde naša firma vystavuje a v neposlednom rade na prezentáciách, usporiadávaných našou spoločnosťou.

Stanete sa súčasťou menšieho týmu firmy Dakls s.r.o., v ktorom pracujú štyria obchodní zástupcovia, budete zodpovedný za " región " Slovensko. Vašim nadriadeným bude obchodný riaditeľ spoločnosti.

Budete priamo spolupracovať s fakturantmi, ktorí budú so zákazníkmi komunikovať na každodennej báze pri dohadovaní expedície.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť nemá zázemie na Slovensku, budete z časti pracovať z domova, s nadriadenými a kolegami budete predovšetkým komunikovať prostredníctvom telefónu a e-mailu, s občasnými schôdzkami v Kladne ( cca 2x ročne ). Prevažná väčšina práce bude vykonávaná v teréne u zákazníkov.

Spoločnosť aktuálne disponuje portfóliom zákazníkov na Slovensku, takže sa nejedná iba o získavanie nových ale aj o starostlivosť stávajúcich zákazníkov.

Súčasťou pracovnej náplne je aj bežná administratíva, práca s informačným systémom, zadávanie objednávok.

Ide o veľmi zodpovednú a systematickú prácu, ktorej cieľom je predaj tovaru zákazníkom.

Čo od Vás očakávame?

- minimálne SŠ vzdelanie
- obchodnú prax minimálne 2 roky na obchodnej pozícii
- vodičský preukaz sk.B - stretnutia so zákazníkmi
. umenie zaujať a predať
- užívateľská úroveň práce s MS Office ( hlavne Excel )
- systematickosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail
- aktívny prístup
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- angličtina výhodou

Čo Vám ponúkame?

- finančné ohodnotenie 1000- 1500 EUR mesačne ( podľa výkonu )
- osobný automobil na pracovné účely
- dlhodobú spoluprácu na hlavný pracovný pomer alebo formou spolupráce na živnostenský list
- veľmi samostatnú pozíciu
- možnosť nákupu nášho tovaru so zľavou
- zázemie stabilnej českej spoločnosti
- nástup možný ihneď ( možnosť aj neskôr - dohoda )

V prípade že Vás nami ponúkaná pozícia zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na e-mail [email protected] , alebo zavolajte na tel. číslo 00420 777 752 598.

Odoslaním svojej žiadosti, v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb.v platnom znení, udeľujete súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov spoločnosti Dakls s.r.o., Buštehradská 206, Kladno, 272 03 za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu trvania výberového konania, najdlhšie však po dobu 1. kalendárneho roka od dátumu zaslania.

Tešíme sa na spoluprácu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Dakls.cz , patrí medzi jedného z najväčších dodávateľov bytových doplnkov a dekorácií v Českej republike. Zaoberá sa dovozom tovaru, jeho kompletizáciou a predajom veľkoobchodným reťazcom a menším odberateľom. Spoločnosť Dakls s.r.o. vznikla v roku 1998, ponúka teda zázemie stabilnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3549181  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR + provize z prodeje