Можливість для людей з України

Murár

DAK s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac(vrátane variabilnej zložky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zohratej partie hľadáme ďalšieho kolegu na pozíciu murára.

Ak máte zápal do práce a svoje úlohy rád plníte zodpovedne, tak táto ponuka je práve pre Vás.
Príďte ukázať a rozvinúť naplno Váš potenciál k nám!

Čo bude vašou náplňou práce:
  • Vykonávanie murárskych a betonárskych prác
  • Obkladačské práce
  • Zatepľovanie objektov

  • Lokálne projekty
  • Preplatenie lístkov na dopravu
  • Príspevok na stravu 6,80 €/deň
  • Príspevky na kultúru/šport
  • Príspevok na DDS
  • Teambuildingové aktivity
  • Najnovšie pracovné prostriedky a pomôcky
  • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Predpoklad trvalého zamestnania
  • Zľava na nákup stavebného materiálu
  • Bonus za odporučenie svojho známeho

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku, prípadne volajte na telefónne číslo 046 542 55 33. Ceníme si všetky vaše reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zručnosť v odbore,
  • chuť učiť sa nové veci,
  • logické myslenie

Spoločnosť DAK s.r.o. sa už viac ako 30 rokov zaoberá realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb od spracovania projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až po jej kolaudáciu.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a víziou do budúcnosti, ktorej súčasťou môžete byť aj Vy!

Viac sa o nás a našich projektoch dozviete na www.dak.sk alebo na našej Facebookovej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Vedejová
Tel.: +421917963006
E-mail: poslať životopis
ID: 4520532  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac