Stavbyvedúci/Pomocný stavbyvedúci

DAK s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiac(Finálna mzda sa odvíja od skúseností a kvalifikácie kandidáta, jej súčasťou sú aj odmeny na základe pracovného výkonu.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zohratej partie hľadáme ďalšieho kolegu na pozíciu stavbyvedúceho, prípadne pomocného stavbyvedúceho.
Ak vám stereotyp nevonia, máte rád samostatnú prácu, svoje úlohy plníte zodpovedne a voľná ruka pri rozhodovaní a vedení ľudí pre Vás je atraktívnou súčasťou práce, tak táto ponuka je práve pre Vás.
Príďte ukázať a rozvinúť naplno Váš potenciál k nám!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Denné riadenie pracovníkov na stavbe
  • Kontrola a koordinácia subdodávateľov
  • Kontrola dodržiavania bezpečnostných predpisov, stavebných postupov a kvality
  • Podrobné vedenie stavebného denníka
  • Denná evidencia zamestnancov na stavbe
  • Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
  • Zodpovednosť za kontrolu postupu dodržania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
  • Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie tovaru a stavebných materiálov
  • Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce

  • Lokálne realizované projekty (nie je potrebné cestovať na týždňovky)
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Možnosť odborne rásť a neustále sa zlepšovať vo svojej profesii
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja
  • Možnosť sebarealizácie na projektoch
  • Referenčný bonus (odmena pri odporúčaní ďalšieho zamestnanca)
  • Preplácanie vstupeniek na kultúrne a športové podujatia
  • Pravidelné firemné akcie
  • Výborná káva na poradách

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a krátku informáciu o tom, prečo sa chcete zapojiť do výberového konania.

Vaše podklady starostlivo starostlivo posúdime a vhodných uchádzačov budeme o ďalšom postupe informovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie v stavebnom smere s ukončeným stredoškolským vzdelaním
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • Flexibilita
  • Schopnosť riadiť tím ľudí a kontrolovať ich prácu a výkon
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Výborný zmysel pre detail
  • Technické myslenie
  • Zodpovedný a proaktívny prístup k práci
  • Rozhodné vystupovanie
  • Znalosť práce s MS Office je výhodou

Spoločnosť DAK s.r.o. sa už viac ako 30 rokov zaoberá realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb od spracovania projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až po jej kolaudáciu.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a víziou do budúcnosti, ktorej súčasťou môžete byť aj Vy!

Viac sa o nás a našich projektoch dozviete na www.dak.sk alebo na našej Facebookovej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Vedejová
Tel.: +421917963006
E-mail: poslať životopis
ID: 4087521  Dátum zverejnenia: 20.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac