Projektant pozemných stavieb

DAK s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 050 - 1 450 EUR/mesiac// Finálna mzda sa odvíja od skúseností a kvalifikácie kandidáta, jej súčasťou sú aj odmeny na základe pracovného výkonu //

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilné zamestnanie s možnosťou osobnostného aj profesijného rozvoja?
Máte kreatívneho ducha a svoje nápady viete premeniť na realitu?
Oceníte, ak Vaše nápady neuvidíte len na papieri, ale budete aj pri zrode samotného diela?

Sme rodinná stavebná firma s vlastným projekčným oddelením a hľadáme do tímu ďalšieho samostatného projektanta / konštruktéra. Ak Vás táto pozícia oslovila, dajte nám o sebe vedieť.

Čo Vás čaká na tejto pozícii:
  • Navrhovanie a projektovanie pozemných stavieb
  • Vypracovanie dokumentácie pre všetky stupne projektu
  • Vypracovanie výkresov tvaru a výstuže železobetónových konštrukcií
  • Vypracovanie výkresov oceľových konštrukcií
  • Pravidelné kontroly a obhliadky na stavbe počas realizácie
  • Koordinovanie stavebných profesií
  • Komunikácia so subdodávateľmi projektových prác
  • Pravidelná komunikácia a konzultácie so zákazníkmi

  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – pretože nám záleží na budúcnosti našich zamestnancov
  • Možnosť odborne rásť a neustále sa zlepšovať vo svojej profesii – naša práca nám každodenne prináša nové výzvy, vďaka ktorým rastieme aj my
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania – odborná kvalifikácia je jednou z vecí, prečo sú naši klienti s nami spokojní
  • Možnosť sebarealizácie na projektoch – lebo vieme, že naplnenie a rozvoj vlastného potenciálu je kľúčom k spokojnosti našich zamestnancov
  • Preplácanie vstupeniek na kultúrne a športové podujatia – lebo zmysluplne strávený voľný čas, robí ľudí spokojnejšími
  • Pravidelné firemné akcie – kde spájame kolektív a podporujeme tímového ducha
  • A v neposlednom rade Váš čaká skvelá káva, ktorú si budete môcť vychutnať pri príjemných rozhovoroch s kolegami

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a krátku informáciu o tom, prečo sa chcete zapojiť do výberového konania.
Vaše podklady starostlivo posúdime a vhodných uchádzačov budeme o ďalšom postupe informovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Allplan Architecture - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Informačné modelovanie budov (BIM) - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzhľadom na realizovanie projektov aj pre zahraničných investorov sú znalosť nemeckého príp. anglického jazyka výhodou
  • Schopnosť pracovať samostatne a efektívne si organizovať vlastné úlohy a čas
  • Proaktívny prístup k práci
  • Výborný zmysel pre detail
  • Schopnosť odovzdávať kvalitnú prácu aj pod časovým tlakom
  • Technické a obchodné myslenie
  • Dobré komunikačné schopnosti a proklientská orientácia

Spoločnosť DAK s.r.o. sa už viac ako 30 rokov zaoberá realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb od spracovania projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až po jej kolaudáciu.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou a víziou do budúcnosti, ktorej súčasťou môžete byť aj Vy!

Viac sa o nás a našich projektoch dozviete na www.dak.sk alebo na našej Facebookovej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Vedejová
Tel.: +421917963006
E-mail: poslať životopis
ID: 4054860  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac