Miesto výkonu práce: Slovensko
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto): 1200 – 2200 €/mesiac

Spoločnosť DAK s.r.o. sa už 28 rokov zaoberá predovšetkým realizáciou širokého spektra stavieb s orientáciou predovšetkým na priemyselné a občianske stavby. Základnou filozofiou spoločnosti je poskytovať zákazníkovi komplexný rozsah služieb od spracovanie projektovej štúdie, projektu, inžinierskej činnosti a realizácie stavby až o jej kolaudáciu.

Sme rodinná firma s tradíciou a víziou, .... ktorej súčasťou môžeš byť aj ty.

Pozri si naše referencie na www.dak.sk

Pracovná pozícia:

Stavbyvedúci / projektový manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
  • Kontrola dodržiavanie bezpečnostných predpisov, stavebných postupov a kvality
  • Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
  • Kontrola a koordinácia subdodávateľov
  • Zodpovednosť za včasné objednanie a dodanie tovaru a stavebných materiálov
  • Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
  • Podrobné vedenie stavebného denníka

Zamestnanecké výhody a benefity:

  • Vytvárame neustále výzvy, zaujímavú a kreatívnu perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie na veľkých projektoch.
  • Odborný a profesijný rast s možnosťou ďalšieho vzdelávania
  • Práca v príjemnom mladom kolektíve
  • Preplácanie vstupeniek na kultúrne a športové podujatia
  • Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Firemné akcie, teambuildingové aktivity
  • 13. plat/ 14. plat podľa výkonnosti firmy
  • Dobrá káva a free wifi

Požiadavky na zamestnanca:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
    Stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou
    Vysokoškolské I. stupeň
    Vysokoškolské II. stupeň
  • Vzdelanie v odbore:
    Stavebníctvo
  • Vodičský preukaz:
    B
  • Kvalifikačné predpoklady a zručnosti:
    Znalosť práce s MS Office
    Autorizačná pečiatka je výhodou
    Znalosť nemecký alebo anglický jazyk výhodou
  • Charakterové predpoklady:
    Samostatnosť, iniciatívnosť v prístupe k práci
    Schopnosť riadiť tím ľudí a kontrolovať ich prácu a výkon
    Zmysel pre detail
    Odolnosť voči stresu
    Technické a obchodné myslenie

Inzerujúca spoločnosť:

DAK s.r.o
Vajanského 15
971 01 Prievidza

WEB: www.dak.sk

Kontakt:
Dana Turčanová

Tel: 0903 277 753
e-mail: [email protected]

ID: 3892204  Dátum zverejnenia: 13.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac