Fyzioterapeut

Dajsadokopy s.r.o.

Miesto práce
Gemerská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacVariabilná zložka podľa odozvy klientov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca fyzioterapeuta pri riešení problémov pohybového aparátu klientov. Vykonávanie vstupnej analýzy pohybového aparátu pomocou špecializovaného systému. Vykonávanie špecializovaných inštruktáží cvičení a dohľad pri ich cvičení klientom (napr. SPS, McKenzie...). Komunikácia s recepciou ohľadom organizácie klientov a pod.

Samostatná práca bez dozoru. Super kolektív. Bezplatné parkovanie pri budove. Podpora recepcie. Služby centra po dohode bezplatne. Príjemné moderné prostredie. Variabilná zložka podľa odozvy klientov. Práca s modernými technológiami.

Informácie o výberovom konaní

U nás riešime veci k spokojnosti všetkých strán.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

samostatnosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Dajsadokopy sú centrá pre riešenie problémov pohybového aparátu so zameraním na bolesti chrbta. Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v Bratislave a v Košiciach od roku 2016. Víziou spoločnosti je pomáhať ľuďom k návratu do bežného pracovného života cestou vhodnej fyzioterapie a inovatívnych moderných riešení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4173030  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac