Kuriér pre DajmeJedlo.sk

damejidlo.cz s.r.o.

Miesto práce
Rolnická 187, 83107 Bratislava Vajnory, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kuriérov, ktorí budú robiť radosť našim zákazníkom a chcú byť súčasťou nášho start-up tímu.

Nestačí nám, že reštaurácie pripravia prvotriedne jedlo. Chceme tiež, aby k našim zákazníkom jedlo dorazilo rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Preto hľadáme spoľahlivých usmievavých kuriérov, ktorí sa o to postarajú.

Požadujeme:

- Veľmi dobrú znalosť Bratislavy
- Skúsenosti s jazdou v rušnej mestskej premávke
- Prax s kuriérskou službou alebo zásobovaním výhodou
- Príjemné vystupovanie a zodpovednosť
- Časová flexibilita

- Veselý a dynamický tím
- Pracovná doba krátky/dlhý týždeň
- Nástup možný ihneď
- Pozícia je k dispozícií pre kandidátov v Bratislave
- Plat je 3,50 Eur na hodinu + bonusy

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

A, B

Medzinárodná spoločnosť Delivery Hero , pôsobiaca na viac ako 50 trhoch , novo spúšťa pobočku na Slovensku.

Zabezpečujeme pohodlné objednávanie jedla online z Vašich obľúbených reštaurácií s dovozom až k Vám domov či do práce .

Do tímu hľadáme zapálených ľudí , ktorí majú záujem podieľať sa na projekte meniacom spôsob stravovania. Projekt zároveň pomáha zlepšovať úroveň služieb v gastronómii.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2761050  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou