Kadernik/ kaderníčka alebo barber/ barberka

Dajana Sochová

Miesto práce
Zákamenné
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strihanie, farbenie a úprava vlasov zákazníkov podľa ich preferencií
- Poskytovanie špecializovaných účesov a úprav podľa aktuálnych trendov
- Starostlivosť o vlasovú pokožku a vhodná aplikácia produktov
- Komunikácia s klientmi a poradenstvo ohľadom ich vlasov a štýlu

Ponúkame atraktívny plat, príležitosť pre profesionálny rast a rozvoj, ako aj príjemnú pracovnú atmosféru v modernom prostredí.

Ak vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoje životopis a motivačný list . Kontaktujte nás telefonicky 0911399119.
Termín nástupu ihneď.

Tešíme sa na vaše prihlášky!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.6.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Práx 2 roky v odbore je výhodou nie podmienkou .

Kaderníctvo holičstvo Dajana.

Kontakt

ID: 4829815  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac