Elektrikár

DAISY-ELEKTRO, spol. s r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná perspektíva v našej spoločnosti je dlhodobá a preto do nášho tímu hľadáme elektrikárov, ktorí sa neboja výziev. Čo od Vás očakávame?
• Elektromontážne práce - montáž , oprava a údržba elektrických zariadení na stavebných objektoch počas ich výstavby, vrátane bleskozvodu.
• Diagnostika a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
• Montáž VN a NN sekundárnych vedení.
• Montáž trafostaníc.

Naša firma má, za 25 rokov pôsobenia na trhu, vybudované skvelé meno.
Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť na včas vyplatené mzdy, so všetkými príplatkami (stravné, nadčasové hodiny, cestovné náhrady,...).
Poskytujeme :
- možnosť priebežného vzdelávania a kariérneho rastu,
- vážime si vernosť a lojalitu formou špeciálnych odmien ( napr. : zamestnanecká zľava na produkty v podnikovej predajni, mimoriadne odmeny za výkon práce,....),
- firemné akcie a teambuildingy.
Pre našich zamestnancov zabezpečujeme:
- dopravu na miesto výkonu práce firemnými vozidlami,
- pracovné oblečenie,
- kurzy BOZP, OPP, výškové a hĺbkové práce,
- profesionálne náradie potrebné k vykonávaniu činnosti a mnoho ďalších, ktoré sa dozviete pri osobnom pohovore.

Veľmi radi by sme prijali človeka, ktorého oblasť elektriky baví a rád by sa spolupodieľal na vysokonapäťových a nízkonapäťových projektoch firmy. Naša práca je zaujímavá tým, že pracujeme v rozmanitom pracovnom prostredí, v skvelom kolektíve a rodinnej atmosfére. Pridajte sa k nám a zistíte, že ste našli skvelý tím a dobrých kolegov.
V prípade záujmu prosíme zaslať životopis na email [email protected] .
Vybraní uchádzači , ktorí budú spĺňať profil pracovnej pozície budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je podmienkou. Prax v odbore výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne - Odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. §21.
Výhodou - Odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. § 22 alebo § 23.

Osobné predpoklady :
- technické myslenie,
- zodpovednosť a flexibilita,
- ochota spolupracovať v tíme, dôslednosť,
- znalosti v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky a čítanie elektrotechnickej dokumentácie sú výhodou.

Spoločnosť DAISY – ELETKRO , spol. s r.o. je na slovenskom trhu silná a stabilná firma od roku 1998. So svojim tridsať členným tímom poskytuje služby na vysokej kvalitnej úrovni , naši zamestnanci pracujú s novými a modernými technológiami a zariadeniami.
Našou hlavnou činnosťou sú: :
- elektroinštalačné práce,
- montáž vysokonapäťových nadzemných a podzemných vedení,
- montáž trafostaníc ,
- montáž nízkonapäťových vedení a zariadení bez obmedzenia.
Od roku 2007 máme vybudovaný certifikovaný systém manažérstva kvality a od roku 2016 sa pridal aj systém environmentálneho manažérstva.
Už niekoľko rokov pracujeme pre spoločnosť Západoslovenská distribučná a. s. a môžeme sa pochváliť, že za rok 2021 sme položili VN káble v celkovom množstve 151 422m a NN káble 143 831 m.

DAISY – ELETKRO, spol. s r. o. pomohla vybudovať niekoľko významoch projektov ako je D4R7, Strategický park v Nitre, Danubia a mnoho ďalších.
Taktiež sme hrdí na našu predajňu, v ktorej ponúkame široké spektrum elektroinštalačného materiál VN a NN.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4552888  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac