Brigáda na účtovnom oddelení

Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Vitajte v tíme Daimler Truck Bus Slovakia. Sme súčasťou silného koncernu, ponúkame stabilitu a moderné pracovné prostredie. Naši zamestnanci sú pre nás na prvom mieste.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Budete administratívnou podporou nášho finančného oddelenia, ktorá má na starosti najmä účtovný chod spoločnosti.
  • Nebude to len o kontrole finančných dokladov a skenovaní podkladov, ale pomôžete nám aj so základným účtovníctvom v programe SAP.
  • Príprava a kontrola zaúčtovania vydaných a prijatých faktúr, bankových výpisov a hotovostných operácií.
  • Kontrola a príprava zaúčtovania interných dokladov v hlavnej knihe.
  • Spolupráca na závierkových operáciách a audite (KPMG).
Pokiaľ Vás ponúkaná brigáda zaujala, pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected].

Na čo sa u nás môžete tešiť?

  • Získanie pracovných skúseností z oblasti predaja
  • Moderné prostredie nadnárodnej spoločnosti
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Podpora profesijného rastu

Čo požadujeme:

  • prax v obbore VÝHODOU
  • Štúdium Obchodnej akadémie, VŠ financie a účtovníctvo VÝHODOU
  • Orientácia v účtovníctve podnikateľov a základná orientácia v DPH, DPPO
  • Znalosť SAP, Navision, Oracle Financial, Scala, Sun alebo podobný systém na modulárnom princípe VÝHODOU
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
  • Dochádzať cca 20 hodín týždenne

Informácia o spoločnosti:

Spoločnosť Daimler Truck & Bus Slovakia, s.r.o. je súčasťou koncernu Daimler Truck AG, jedného z najväčších výrobcov nákladných vozidiel a autobusov na svete s viac ako 125 ročnou históriou a zastúpením vo väčšine svetových krajín.

Na slovenskom trhu v plnom rozsahu zabezpečujeme import a predaj nákladných vozidiel a autobusov značky Mercedes-Benz, úžitkových vozidiel značky FUSO, ako aj autobusov značky SETRA vrátane súvisiacich služieb pre zákazníkov.
Zároveň je Daimler Truck & Bus Slovakia partnerom aj pre celú sieť autorizovaných servisov nákladných vozidiel a autobusov na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Brezníková
Tel.: +421907150790
E-mail: poslať životopis
Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 4549642  Dátum zverejnenia: 1.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.