Service Trainer HVAC produkty

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - SLOVAKIA s.r.o.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy je ovplyvnená skúsenosťami uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizovanie a vedenie servisných školení pre realizačné firmy ( tepelné čerpadlá klimatizácie )
• Získavanie nových vedomostí účasťou na školeniach Train the Trainer
• Neustále rozširovanie vedomostí o školeniach nových produktov zo servisného hľadiska
• Príprava materiálov pre servisné školenia
• Nahrávanie a vytváranie video návodov
• Evidencia školení a správa systému pre vzdelávania
• Aktívne sledovanie platností certifikátov a upozorňovanie na blížiaci sa termín ich expirácií
• Komunikácia so zákazníkmi o plánovaných školeniach a termínoch
• Aktívna účasť na vylepšovaní existujúcich a tvorbe nových materiálov potrebných pre školenia
• Zodpovednosť za školiacu miestnosť a podielanie sa na návrhu pri doplnení alebo výmene zariadení

- Mladé, dynamické prostredie, stabilné medzinárodné zázemie
- Odmeňovanie v súlade s očakávaniami, doplnkové výhody.
- Niekoľkomesačný školiaci program, možnosti neustáleho rozvoja
- Vysokokvalitné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• Skúsenosti s technickým zabezpečením budov, hlavne v oblasti klimatizácie, vetrania a tepelných čerpadiel
• Skúsenosti v úlohe školiteľa
• Vysoká úroveň komunikačných a prezentačných schopností
• Koncepčný prístup
• Aktívny samostatný prístup k riešeniu pridelených projektov

DAIKIN je jedným z najvýznamnejších výrobcov klimatizácií a tepelných čerpadiel na svete. Od založenia materskej spoločnosti v Japonsku v roku 1924 sa skupina rozrástla na globálnu korporáciu prítomnú na všetkých svetových trhoch s takmer 76 000 zamestnancami a obratom okolo 14 miliárd eur ročne. Značka DAIKIN je už 90 rokov po celom svete synonymom vysokokvalitnej klimatizácie pre súkromné, komerčné a priemyselné účely.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4497123  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac