Reagujte bez životopisu

Junior obchodní manažer/manažerka

DAGO, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš rozrastajúci sa obchodný team hľadáme novú posilu na pozíciu Junior obchodní manažer/manažerka. Ak máte prax na podobnej pozícii, orientujete sa v oblasti obchodu, projektového riadenia a vytvárania vzťahov s klientami a nebojíte sa výziev, budeme veľmi radi, ak rozšírite naše rady.

Čo pozícia obnáša :

  • starostlivosť o existujúcich zverených klientov spoločnosti - vedenie a vývoj zadaných projektov
  • akvizícia nových zákazníkov / vyhľadávanie obchodných príležitostí
  • administratívna podpora v rámci projektu a zverenej agendy
  • interná komunikácia s grafikmi, technológmi, výrobou, produkciou a logistikou.
  • aktívne podieľanie sa na chode projektu v rámci všetkých oddelení.

Ide o kreatívnu, nestereotypnú prácu, kde sa každý den rieši niečo iné. Kampane, ktoré pre klientov zabezpečujeme, sú im stavané "na mieru" každá zákazka je teda nová a ojedinelá.

Pracujeme najmä s kartónom a plastom, ďalej s drevom a kovom = POS materiály, viď. náš web www.dago.cz

Náš obchodný team má 11 ľudí (9 v CZ a 2 na SK pobočke v Bratislave)

Miesto výkonu práce: Bratislava, Drieňová 27.

Pracovná doba od 8:30 do 17hod (možnosť flexibilnej pracovnej doby).

K pozícii prináleží mobil, notebook, po zaučení služobný automobil.

Dvojzložková mzda - pevný mesačný základ + po zaučení provízny systém.

Práca možná na HPP.

Nástup ihneď.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Zdravotné voľno
Možnosť home office
Občerstvenie na pracovisku
Kafetéria
Možnosť dlhšieho neplateného voľna
Mobilný telefón
Možnosť si nadpracovať hodiny
Provízie z predaja
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Notebook
Vlastna organizácia práce
Dog-friendly office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa