Asistent personálneho oddelenia a administratívy Daffer, Prievidza

Daffer spol. s r.o.

Miesto práce
Včelárska 1, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Personálne oddelenie:
• inzerovanie voľných pracovných pozícií
• aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
• organizačné zabezpečenie prijímacích pohovorov
• podľa zadania - príprava pracovnoprávnej dokumentácie súvisiacej so vznikom, zánikom, trvaním a zmenou pracovno-právnych vzťahov
• evidencia databázy zamestnancov a aktualizácia osobných údajov
• plnenie oznamovacích povinností voči poisťovniam
• zabezpečovanie brigádnikov pre jednotlivé prevádzky

Administratíva:
• evidencia došlej fakturácie
• správa pohľadávok
• administratíva interných služieb firmy
• archivácia firemných dokumentov

• príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra,
• zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti,
• maximálna podpora nášho pracovného tímu,
• perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti
• poskytovanie vitamínových balíčkov
• bonusové príspevky na stravovanie
• možnosť zakúpiť si tovar za extra zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Baví Ťa veci organizovať a mať nad nimi dobrú kontrolu?
Rád/rada pracuješ s dokumentmi a je pre Teba prirodzené udržiavať si v nich poriadok a systém?
Máš rád/rada ľudí a je pre Teba potešením s nimi komunikovať na akúkoľvek tému?
Je pre Teba výzvou pracovať na viacerých úlohách súčasne a zvládnuť ich?
Ak si sa v tomto našiel, potom Ti ponúkame prácu presne šitú pre Teba.
Okrem hore uvedeného sú výhodou:
• aktívna práca s počítačom
• dobrý a príjemný písomný prejav
• príjemné vystupovanie
• prirodzená snaha zlepšovať svoje zručnosti
• základná znalosť pracovných portálov a sociálnych sietí
• skúsenosti s personalistikou sú vítané, avšak nie sú podmienkou

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať tvorivé prostredie pre zamestnancov a neustále sleduje potreby trhu. Úspešne na ňom pôsobíme už od roku 1996. Našim zameraním sú školské a kancelárske potreby a výroba školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev. Sme silná a stabilná firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4326125  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac