Reagujte bez životopisu

Grafik

Daffer spol. s r.o.

Miesto práce
Včelárska 1, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacod 900 € a viac (celková mzda sa odvíja od preukázaných schopností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba grafických návrhov rôznych typov: katalógy, letáky, inzercia, vizitky, prvky pre webové stránky, bannery, posty na sociálne siete, billboardy, výrobky, logá, atď.
- Grafické spracovanie podkladov a následný export do vhodných formátov. Korektná príprava na tlač.
- Grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie. Kreatívny prístup so zameraním na stanovený cieľ komunikácie.
- Spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií reklamných kampaní.
- Participácia na plánovaní a realizácii marketingových aktivít spoločnosti.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Práca v úspešnej a dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje.
- Vďaka Vašim veľmi dobrým výsledkom, možnosť stabilnej a dlhodobej práce.
- Motivačné prostredie.
- Priama podpora nadriadeného
- Neustály rozvoj v podobe odborných školení
- Zamestnanecké zľavy a výhody

Do tímu oddelenia marketingu hľadáme skúseného a kreatívneho grafika.
Tvojou úlohou bude grafické spracovanie zadaných úloh tak, aby spĺňali stanovený cieľ komunikácie. V rámci prípravy na grafickú prácu budeš mať za úlohu vyhľadať a spracovať potrebné informácie a podklady k zadaniu.
Ak sa nebojíš výziev a vysokého pracovného tempa a ak chceš pracovať pre stabilnú a úspešnú spoločnosť, radi Ťa začleníme do nášho skvelého, marketingového tímu. Za predpokladu veľmi dobrých výsledkov možnosť kariérneho rastu a zvyšovanie svojich schopností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

- ovládanie grafických programov Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign
- kreativita
- zodpovedný prístup
- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov
- ochota komunikovať s tímom pri príprave podkladov k tvorbe grafiky

Pozícia je vhodná len pre uchádzačov s preukázateľnými veľmi dobrými výsledkami z predchádzajúcej činnosti a taktiež s uvedenými predpokladmi a zručnosťami.

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať tvorivé prostredie pre zamestnancov a neustále sleduje potreby trhu. Úspešne na ňom pôsobíme už od roku 1996. Našim zameraním sú školské a kancelárske potreby a výroba školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev. Sme silná a stabilná firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3767030  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac