Predavač/ka v papiernictve Daffer, OD Prior Zvolen

Daffer spol. s r.o.

Miesto práce
PRIOR, Námestie SNP, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
dohodou
816 EUR/mesiac816 € po zaškolení + príplatky v súlade so zákonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš veľkú chuť pracovať v príjemnom prostredí a v dokonale zohratom kolektíve?
Máš rada ľudí a nechýba Ti úsmev na tvári?
Nerada sa nudíš a naopak rada prijímaš nové výzvy?
Ak si na všetky otázky odpovedala áno, pridaj sa k nám!
Tvojou náplňou práce bude:
- starostlivosť o predajňu a tovar
- aktívne zabezpečenie potrieb zákazníka
- bezchybný predaj a príjemná komunikácia smerom k zákazníkom

- práca v úspešnej a dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje,
- stabilný príjem za dobre odvedenú prácu,
- práca na TPP a vďaka Vašim veľmi dobrým výsledkom, možnosť stabilnej práce aj do budúcna,
- motivačné prostredie,
- priama podpora nadriadeného,
- možnosť rastu,
- kvalitné zaškolenie a neustály rozvoj v podobe odborných školení,
- športové a tematické firemné akcie,
- vitamínové balíčky,
- možnosť zakúpiť si tovar za extra zvýhodnené ceny.

Do nášho skvelého a dynamického tímu hľadáme posilu, na plný úväzok, ktorá má rada:
• výzvy
• nové veci
• rýchle pracovné tempo
• vôňu papiera
Ak spĺňaš tieto naše požiadavky, máš všetky predpoklady stať sa súčasťou nášho tímu. Nemusíš mať predchádzajúce skúsenosti s prácou na predajni. Všetko Ťa naučíme.
Dôležitá je Tvoja chuť do práce a ochota na sebe pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- užívateľská znalosť práce s PC
- ochota pomáhať vedeniu aj tímu spolupracovníkov
- schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov a pomáhať im s ich požiadavkami a potrebami
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- pracovné nasadenie

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať tvorivé prostredie pre zamestnancov a neustále sleduje potreby trhu. Úspešne na ňom pôsobíme už od roku 1996. Našim zameraním sú školské a kancelárske potreby a výroba školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev. Sme silná a stabilná firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3713255  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac