Vodič sk. C

Daffer spol. s r.o.

Miesto práce
Včelárska 1, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru zákazníkom s vozidlami nad 3,5 t po celom území Slovenska
- dovoz tovaru od dodávateľov a výrobcov
- bezpečná preprava
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- nakladanie a vykladanie tovaru v sklade, príp. v školách, firmách i vlastných obchodných
prevádzkach

- zázemie, stabilita a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
- priama podpora majiteľa, ale i celého skvelého tímu ktorí Vám rád kedykoľvek podá pomocnú ruku
- kvalitné vstupné zaškolenie a neustály odborný rast
- zamestnanecké zľavy a výhody
- nový vozový park

Túžite po zásadnej zmene pri ktorej aj dokážete prebrať zodpovednosť za výsledok svojej práce? Máte záujem si zvyšovať svoje schopnosti, ustavične na sebe pracovať, posúvať sa a osobnostne rásť? Chcete robiť to, čo má naozaj zmysel a význam? Ste ochotný zvládnuť aj fyzickú prácu, pričom si dokážete okolo seba udržiavať systém a poriadok? Hľadáte uplatnenie, kde dostanete slobodu a dôveru? Ak dokážete na tieto otázky odpovedať áno, radi Vás začleníme do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- potrebné doklady: o zdravotnej a psychickej spôsobilosti, Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku
- prax v riadení dodávkového vozidla nad 3,5 t
- čistý register trestov
- dôslednosť a dobré orientačné schopnosti
- schopnosť pomáhať rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pomáhať
- spolupráca s vedením aj tímom spolupracovníkov

Sme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať tvorivé prostredie pre zamestnancov a neustále sleduje potreby trhu. Úspešne na ňom pôsobíme už od roku 1996. Našim zameraním sú školské a kancelárske potreby a výroba školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev. Sme silná a stabilná firma, ktorá presne vie čo chce a kam smeruje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2675163  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €