Vodič

DAFFER spol. s r.o.

Miesto práce
Včelárska 1, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru v sklade, príp. v školách, firmách i vlastných obchodných
prevádzkach
- rozvoz tovaru zákazníkom s vozidlami nad 3,5 t po celom území Slovenska
- dovoz tovaru od dodávateľov a výrobcov
- bezpečná preprava
- starostlivosť o pridelené vozidlo

- zázemie, stabilita a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
- priama podpora majiteľa, ale i celého skvelého tímu ktorí Vám rád kedykoľvek podá pomocnú ruku
- kvalitné vstupné zaškolenie a neustály odborný rast
- zamestnanecké zľavy a výhody
- nový vozový park

Túžite po zásadnej zmene a už dnes máte výborné výsledky v doterajšej práci? Dokážete prebrať zodpovednosť za výsledok svojej práce? Chcete si zvyšovať svoje schopnosti a ustavične na sebe pracovať, posúvať sa a osobnostne rásť? Chcete robiť to, čo má naozaj zmysel a význam? Ste ochotný zvládnuť aj fyzickú prácu, pričom si dokážete okolo seba udržiavať systém a poriadok? Hľadáte uplatnenie, kde dostanete slobodu a dôveru? Ak dokážete na tieto otázky odpovedať áno, radi Vás začleníme do nášho tímu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.1.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- potrebné doklady: o zdravotnej a psychickej spôsobilosti, Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku
- prax v riadení dodávkového vozidla nad 3,5 t
- čistý register trestov
- dôslednosť a dobré orientačné schopnosti
- schopnosť pomáhať rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi
- vysoké pracovné nasadenie a ochota pomáhať
- spolupráca s vedením aj tímom spolupracovníkov

Sme spoločnosť Daffer spol. s r.o. so sídlom v Prievidzi, ktorá už od roku 1996 stabilne pôsobí na trhu so školskými a kancelárskymi potrebami a výrobou školského nábytku. Medzi našich klientov patria firmy, organizácie, úrady, školy a škôlky. Zároveň máme vybudovanú vlastnú sieť papiernictiev.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Včelárska 1
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Ďurinová
Tel.: +421465198715
E-mail: poslať životopis
ID: 2675163   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700